EGSO poziva na događanje ˝Vrijeme je za plavi plan˝

23.02.2023 | Novosti iz EGSO-a

Europski gospodarski i socijalni odbor (EGSO) će 27. veljače 2023. održati raspravu na visokoj razini o politikama i izazovima vezanim uz vodu ‘Vrijeme je za plavi plan’ (Time for a Blue Deal).

Događanje će se usredotočiti na najhitnije izazove vezane uz vodu sada i u godinama koje dolaze te na trenutno stanje u vezi s postojećim politikama i aktivnostima.

 

 

 

 

 

 

 

Rasprave tijekom događanja uključit će se u sadržaj paketa samoinicijativnih mišljenja o ovoj temi koje će pripremiti EGSO.

Program se može naći na sljedećoj poveznici: https://www.eesc.europa.eu/en/agenda/our-events/events/time-blue-deal/programme

Događanje će se moći pratiti na sljedećoj poveznici: https://www.eesc.europa.eu/en/agenda/our-events/events/time-blue-deal/webstream

Dosadašnja mišljenja EGSO-a povezanih s temom vode možete naći na: https://www.eesc.europa.eu/en/agenda/our-events/events/time-blue-deal/opinions

#EESC #EGSO 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This